Jmenuji se Jiřina Koldová. Pocházím ze Šumavy. Jsem obyčejná žena středních let, která ví, že svůj život chce zasvětit pomoci druhým a tím i pomoci sobě. Nyní žiju v Kolíně. Od malička jsem byla v kontaktu s bylinkami a alternativní léčbou. Šumava, kde jsem žila do svých 20 let, k tomu přímo vybízela a letité zkušenosti mých babiček také.

Když mé babičky odešly, tak se na několik let můj zájem o alternativní léčbu uložil ke spánku. Opět k životu jsem jej přivedla, až po narození svého syna, kdy už mé zdravotní problémy byly neúnosné a návštěvy u lékařů nikam nevedly. Nejčastěji jsem slýchala, to si budete muset zvyknout, místo nějaké praktické rady jak z toho ven. Ale zvykněte si na bolest a nepohyblivot.

Nerezignovala jsem a začla od píky měnit svůj každodenní život, podle mého nejlepšího uvážení. Začla jsem se vzdělávat a rozšiřovat své znalosti, což činím dodnes. Dobrých rad se mi také dostalo od tzv. dobrých duší, které jako by nic se zjevily v mém životě, když jsem je nejvíc pořebovala. Začla jsem pít 2,5 až 3 litry čisté vody denně, změnila jsem svůj jídelníček, přidala jsem do něj více zeleniny a ubrala vepřové a hovězí maso a začla každodenně cvičit. Šlo to ztuha, ale každé zdravotní zlepšení mi dávalo sílu jít dál a jistotu, že jdu tím správným směrem za světlem z temnoty.

Při mé cestě za zdravím mi byly nápomocné nejenom bylinky a rady od mých babiček, ale i Reiki, EFT, Autopatie, Hypnóza, Mentální léčba, procházky v přírodě, meditace a hlavně pozitivní ladění tzv. dobrých duší, které na mě předávaly svou energii a posilovaly mě v mém úsilí. Za dobré duše v mém životě děkuji dodnes. Jsou to ty nejvzácnější květy.

Vystudovala jsem SPŠ stavební ve Volyni a VOŠ pedagogickou v Litomyšli.

Certifikáty o dalším vzdělávání uvádím v další kolonce.

AUTOPATIE

alternativestyle.png
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Autopatie a paraziti

Autopatie - Kandida, Chlamydia, Toxopasmosa
S tím, že autopatie postupně harmonizuje centrální spirituální systém, bylo už seznámeno mnoho lidí, ale že si autopatie také dokáže poradit s různými parazity jako je kandida, chlamydia nebo toxoplasmosa, to už ví jen málokdo. Tyto parazité velmi negativně ovlivňují náš fyzický i psychický stav. Moderní medicína si s nimi bohužel většinou neporadí. Zatímco autopatie, v rámci harmonizace centrálního spirituálního systému, ano.

KANDIDA (kvasinkový mikroorganismus) postihuje v nějaké formě téměř 90% obyvatel. Často se projevuje vaginálními výtoky, alergií, nespavostí, únavou, lupy, akné, předčasným šedivěním a padáním vlasů, depresí, impotencí, bolestí v krku, kašlem, bolestí břicha a hlavy. Kandida má úžasnou schopnost se kolonizovat a zcela si podmanit člověka a to i jeho mysl. Ovládá ho a on pak trpí přehnanou chutí na sladké a libuje si například v kouření a pití alkoholu, protože tyto činnosti náš organismus okyselují. Kandida totiž pro své přežití potřebuje kyselé prostředí organismu. Naneštěstí ji většinou pouhými léky nevyženeme.

CHLAMYDIA a její nejnebezpečnější forma chlamydia pneumonie postihuje až 70 – 90% obyvatelstva. Chlamydia pneumonie má základnu v dýchacím traktu, šíří se vzduchem a je přenosná kapénkami jako běžná chřipka. Silná antibiotika ji dokážou pouze na čas omezit. Ty nelze brát po celý život. Mnozí lékaři ji považují za jednu z hlavních příčin aterosklerosy (kornatění tepen), infarktu, roztroušené sklerózy a většiny autoimunitních onemocnění, vedle pneumonií, zánětů kloubů, cukrovky, Alzheimrovy choroby, Crohnovy nemoci a dalších.

TOXOPLASMOSA je další podceňovaný parazit, jímž je jenom v ČR nakaženo asi 30% obyvatelstva. Jejím hlavní hostitelem jsou kočkovité šelmy a samozřejmě i kočka domácí. Žijí spolu v symbióze, vzájemně prospěšném soužití. Toxoplasmosa se v kočce rozmnoží a z trusu se dostane do potravy savců a tak i do člověka. V novém hostiteli vytvoří cysty, nejčastěji v mozku. Donedávna se vědci domnívali, že nezpůsobují téměř žádné škody, vyjma gravidních žen. Toxoplasmosa však umí mistrně manipulovat chováním hostitele. A hostitel je pak velmi odvážný až neopatrný, zbytečně riskuje. Následkem toho může docházet například k dopravním nehodám nebo může způsobit i schizofrenii. Vědci předpokládají, že v hostiteli zůstává až do jeho smrti.

Předpokládám, že nikdo z nás si nepřeje žít s takovými nepříjemnými černými pasažéry, a právě autopatie nás těchto černých pasažérů dokáže zbavit a tím navrátit tolik kýžené zdraví.
Individuální Cvičení PODLE ORGÁNOVÝCH HODIN

SEMINÁŘ ŠTĚSTÍ A POHODY individuální formou

KONZULATACE V AUTOPATII JE MOŽNÁ PŘES SKYPE.

Bližší info Akce.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one