Jmenuji se Jiřina Koldová. Pocházím ze Šumavy. Jsem obyčejná žena středních let, která ví, že svůj život chce zasvětit pomoci druhým a tím i pomoci sobě. Nyní žiju v Kolíně. Od malička jsem byla v kontaktu s bylinkami a alternativní léčbou. Šumava, kde jsem žila do svých 20 let, k tomu přímo vybízela a letité zkušenosti mých babiček také.

Když mé babičky odešly, tak se na několik let můj zájem o alternativní léčbu uložil ke spánku. Opět k životu jsem jej přivedla, až po narození svého syna, kdy už mé zdravotní problémy byly neúnosné a návštěvy u lékařů nikam nevedly. Nejčastěji jsem slýchala, to si budete muset zvyknout, místo nějaké praktické rady jak z toho ven. Ale zvykněte si na bolest a nepohyblivot.

Nerezignovala jsem a začla od píky měnit svůj každodenní život, podle mého nejlepšího uvážení. Začla jsem se vzdělávat a rozšiřovat své znalosti, což činím dodnes. Dobrých rad se mi také dostalo od tzv. dobrých duší, které jako by nic se zjevily v mém životě, když jsem je nejvíc pořebovala. Začla jsem pít 2,5 až 3 litry čisté vody denně, změnila jsem svůj jídelníček, přidala jsem do něj více zeleniny a ubrala vepřové a hovězí maso a začla každodenně cvičit. Šlo to ztuha, ale každé zdravotní zlepšení mi dávalo sílu jít dál a jistotu, že jdu tím správným směrem za světlem z temnoty.

Při mé cestě za zdravím mi byly nápomocné nejenom bylinky a rady od mých babiček, ale i Reiki, EFT, Autopatie, Hypnóza, Mentální léčba, procházky v přírodě, meditace a hlavně pozitivní ladění tzv. dobrých duší, které na mě předávaly svou energii a posilovaly mě v mém úsilí. Za dobré duše v mém životě děkuji dodnes. Jsou to ty nejvzácnější květy.

Vystudovala jsem SPŠ stavební ve Volyni a VOŠ pedagogickou v Litomyšli.

Certifikáty o dalším vzdělávání uvádím v další kolonce.

AUTOPATIE

alternativestyle.png
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Autopatie - některé případy

Autopatie - jednotlivé případy

Obsah
1. Nevolnost a bolesti kloubů u gravidní ženy
2. Noční počůrávání
3. Stydlivost
4. Časté vyprazdňování
5. Nespavost, velký strach ze změny, sebelítost
6. Bolest hlavy, pocity méněcennosti, stud
7. Nachlazení a horečka u 10 měsíčního dítěte
8. poděkování pana Jana
9. Poděkování maminky

AL - autopatická lahvička, potencovat - ředit


1. NEVOLNOST A BOLESTI KLUBŮ U GRAVIDNÍ ŽENY

Ke konci roku 2011 za mnou přišla gravidní žena, která trpěla celý den trvající nevolností, až 5x denně zvracela a trpěla úpornými celodenními bolestmi kyčlů a zad. Měla strach, aby se jí dítě narodilo zdravé a aby se zbavila po porodu svých potíží.

Doporučila jsem jí 1x týdně AL (autopatickou lahvičku) s převařenou slinou potencovanou/ředěnou 3 litry. Za 6 týdnů jsem ji pozvala na kontrolu. Za 3 dny volala, že ji nevolnosti téměř ustaly. Zvrací už jen 1x ráno, ale zhoršila se bolest kyčlů a zad. Poradila jsem jí, aby počkala ještě 2 dny, a když se to nezlepší, aby si udělala AL s převařenou slinou zředěnou 4,5 litry. Do kontroly se už neozvala.

Při kontrole po 6 týdnech mi sdělila, že už vůbec nezvrací, záda a klouby jí bolí o něco méně, spíše v noci nebo při chůzi, ale často brečí, což předtím nebylo. Ptala jsem se jí, zda už před těhotenstvím byla více plačtivá. Prý ano, ale nepovažovala za důležité mi to oznámit. Strach o dítě a o sebe si už nepřipouštěla. Doporučila jsem jí pokračovat AL s převařenou slinou potencovanou 4,5 litry a domluvili jsme si kontrolu za 2 měsíce. Za 14 dnů mi zavolala, že opět zvrací asi tak 2x denně a má opět strach, aby se jí nenarodilo postižené dítě. Doporučila jsem jí AL s převařenou slinou v 6 litrech, a když se nebude nic dít, tak se setkáme při příští kontrole.

Příští kontrola se nekonala. Pouze zavolala, že se cítí dobře. Už nezvrací, strach nemá a záda a kyčle prý bolí jenom výjimečně, když to přežene s chůzí. Poradila jsem jí, aby pokračovala s AL s převařenou slinou potencovanou/ředěnou 6 litry, a kdyby se něco dělo, tak se měla objednat ke konzultaci. Už se neozvala. Přivezla mi až pak ukázat své zdravé dítě. Autopatii už neužívala. Cítila se dobře.


2. NOČNÍ POČŮRÁVÁNÍ

Je to tak čtvrt roku, kdy ke mně přišla nešťastná maminka s 5-letým synem, který měl víc než půl roku děsivé sny, při kterých se pravidelně počůrával. Jinak byl zdravý. Z dětských nemocí měl zarděnky.

Doporučila jsem pro syna jednorázově AL se slinou potencovanou/ředěnou 6 litry a objednala ho za měsíc a půl. Místo kontroly mi zavolala maminka, že se vše urovnalo. Ozvou se, pokud bude třeba.


3. STYDLIVOST

Přišla za mnou 18tiletá slečna, která chtěla řešit svůj přehnaný stud. Když na ní kdokoli neznámý promluví, celá se roztřese a není schopná srozumitelně hlesnout a nebo koktá. Kazí jí to zásadním způsobem život, a to jak ve škole, kde se jí posmívají, že je divná, tak i v soukromí. Ráda by se seznámila s klukem, ale z jejího pohledu to bylo zcela nemožné. Stydlivostí trpěla již od ranného dětství. Byla vyplašená už ve školce, co si pamatovala. Kromě toho prý byla zdravá.

Doporučila jsem jí jednorázově AL s převařenou slinou zředěnou 9 litry a pozorovat, co to udělá. Kontrolu jsme domluvily za 6 týdnů.

Při kontrole mi sdělila, že první 3 dny po podání AL byla velmi lítostivá až plačtivá a vyloženě se vyhýbala lidem. Šla dokonce za školu, pak náhle nastal zlom. Lítostivost a plačtivost zcela přešla. Stydí se už jen před klukem, který se jí líbí. Někdy se ještě zadrhává v řeči, když se jí učitel na něco ve škole nečekaně zeptá. Doporučila jsem ji 1x za měsíc AL se slinou zředěnou v 9 litrech a za 3 měsíce kontrolu.

Při další kontrole se mi hned ve dveřích pochlubila, že už s tím klukem chodí. Trošku se ještě stydí, ale už to prý kontroluje. Ve škole už má kamarádku a přihlásila se do dramatického kroužku. Nikdo už jí neříká, že je divná. Na další kontrole jsme se už nedomluvily. Prý se ozve sama, bude-li potřebovat.


4. ČASTĚ VYPRAZDŇOVÁNÍ

Přišel ke mně asi tak 40tiletý muž s problémem časté průjmovité stolice. Svůj problém už řešil i s lékaři. Kolonoskopií mu byly zjištěny polypy v tlustém střevě. Nic dalšího odhaleno nebylo. Dostal tzv. kalciové tabletky na zhuštění stolice a zmírnění bolestí v podbříšku. Bohužel to moc nezabíralo. Byl vyloženě zoufalý. Jenom v průběhu osobní konzultace navštívil 2x toaletu. Kvůli tomuto problému byl bez práce a neměl ani nemocenskou. Uvedl, že pociťuje úplnou nechuť k životu. Na toaletu i přes předepsané tabletky chodil až 6x denně. Obtíže byly nejintenzivnější v dopoledních hodinách. Bál se i jíst a pít a byt opouštěl jenom v krajních případech, vždy s jedním náhradním oblečením. Měl zažívací potíže. Byl před 5 lety léčen s vředem žaludku. Cítil se velmi vyčerpaný. Další problémy neuvedl.
Doporučila jsem mu AL se slinou bez převaření, potencovanou 1 litrem a aplikovat obden po dobu 2 týdnů, pak AL se slinou potencovanou 3 litry každý týden. Kontrola byla domluvena za 6 neděl.
Při kontrole uvedl, že po použití AL měl tak týden pocit, že to nezvládne psychicky. Většinu času prý strávil v posteli nebo na toaletě, ale už ke konci týdne pozoroval zlepšení svých pocitů – ústup nechutě k životu a méně časté bolesti břicha. Toaletu v té době navštěvoval tak 3x denně. Předepsané tabletky užíval dál. Poprvně uvěřil, že se svých problémů může zbavit. Návštěva toalety 3x denně přetrvala až do kontroly. S autopatií chtěl pokračovat dál. Zoufalý už nebyl. Únava přetrvala. Břicho ho bolelo už jen ráno. Dbal už o svůj pitný režim.
Doporučila jsem mu AL s převařenou slinou potencovanou 6 litry 1x týdně až do příští návštěvy. Na další kontrolu jsme se domluvili na jeho přání za 6 týdnů.
Při další kontrole už nahlásil, že sice průjem ještě má, ale nanejvýš 2x denně a to ráno. Únava se o hodně zlepšila. Zoufalý už nebyl. Chtěl si začít hledat novou práci. Chodil už ven, ale pořád přetrvával strach z nečekané nehody. Pevně věřil, že bude v pořádku. Břicho už ho téměř nebolelo. Stravoval se dietně.
Vyměnil si AL a doporučila jsem mu pokračovat s převařenou slinou, potencovanou 6 litry.
Další návštěvu jsme domluvili za 8 týdnů.
Při kontrole už nahlásil, že chodí na toaletu 1x denně, ale má ještě průjem. Psychicky se cítil ok. Nebyl zoufalý. Únavou už netrpěl a strach z nečekané nehody už neměl. O autopatii si něco načetl a rád by zkusil větší potenci. Doporučila jsem mu AL s převařenou slinou, potencovanou 9 litry 1x za 14 dní. Poučila jsem ho, že pokud by se něco dělo, ať zavolá a domluvíme se, jak dál. Další návštěvu jsme dohodli za 8 týdnů.
Už nepřišel. Volal 2 dny dopředu, že se vše urovnalo. Průjem už nemá a pocity beznaděje také ne. Pokračovat bude dál ještě nějaký čas pro jistotu a ozve se, když bude potřebovat.


5. NESPAVOST A VELKÝ STRACH Z JAKÉKOLI ZMĚNY, SEBELÍTOST

Muž kolem 40 – přišel s velkým strachem, který ho provází s každou změnou v životě, s nespavostí, a velkou sebelítostí, fyzické problémy žádné neudal.

Doporučila jsem mu AL ze 12 litrů z vlastní sliny 1x za měsíc. Při další kontrole byl úplně nadšený. Nespavost přestala, sebelítost je menší, jen velký strach z okolního svět přetrvával. Doporučila jsem mu pokračovat. Při další kontrole už bez sebelítosti, byl plný optimismu a chystal se na novou životní změnu – měnil zaměstnání. Doporučila jsem mu dál pokračovat a v případě potřeby, aby se ozval. Zatím se tak nestalo.


6. BOLESTI HLAVY A VELMI NÍZKÉ SEBEVĚDOMÍ – POCITY MÉNĚCENNOSTI, STUD

Mladá žena okolo 20 – na první poradenství téměř nedorazila, nemohla najít odvahu zazvonit. Našla jsem ji vyplašenou na chodbě. Přišla s téměř neustálými bolestmi hlavy. Původně chtěla řešit jenom ty. Až na závěr mě požádala, zda by nešel řešit i její pocit méněcennosti. Hodně se červenala, mluvila slabounce, dívala se téměř pořád do země a každý vyšší zvuk ji lekal. Žádné větší fyzické problémy neuvedla, pokud jsem mohla posoudit. Mluvila velmi málo.

Doporučila jsem AL z 6 litrů s převařením z vlastní sliny každý týden. Hned druhý den volala, že je jí dost špatně, cítila se mizerně po psychické stránce, stále plakala. Další návštěvu odmítla. Doporučila jsem jí AL z 6 litrů ze sliny s převařením zopakovat. Za 2 dny volala, že už je to lepší, tak jsem jí doporučila pokračovat s AL s převařením s vlastní sliny každý 3 den až do další kontroly.

Na kontrole bolesti hlavy tak o polovinu zlepšeny, stále velmi plachá. Už se mnou navázala oční kontakt. Už nečervenala, stále velmi potichu mluvila a velmi málo. Má prý více energie. Na větší zvuky už poplašeně nereagovala. Doporučila jsem jí AL ze 6 litrů z převařené sliny každý týden a to 3x, a pak AL z vlastní sliny s převařením ze 7,5 litru 1x za 2 týdny.

Další kontrola: hlava už ji bolela jen výjmečně, docela už se mnou komunikovala, dívala se už téměř pořád na mě a poprvně se i usmála. Doporučila jsem ji pokračovat dál a nabídla na její psychické problémy metodu EFT. Dnes by jenom asi málokdo pozal v této mladé ženě ten uzlíček nervů, který mě prvně navštívil.
Vytisknout | Share on facebook Share on twitter Share on myspace Share on google More Sharing Services


7. NACHLAZENÍ A HOREČKA U 10 MĚSÍČNÍHO DÍTĚTE

Byla sobota večer a přišla ke mně jedna vystrašená maminka z blízkého okolí. Byla bezradná, i přestože se svým 10 měsíčním dítětem byla ráno na pohotovosti kvůli horečce - přes 39 stupňů a nachlazení a její dítě dostalo antibiotika a dětský panadol na sražení horečky, tak horečka neustupovala. Samozřejmě měla velký strach o dítě. Doporučila jsem jejímu dítěti i jí Autopatii.

Dítěti jsem doporučila každé 4 hodiny podávat AP ze sliny z 1 litru. Samozřejmě při braní všech medikamentů, které pro dítě dostala.

Mamince jsem doporučila autopatický preparát přes víčko ze sliny z 1.5 litru 1x.

S tím ode mě odešla. Druhý den jsem se k ní došla zeptat, jak to s jejím dítětem vypadá. Teplotu už dítě mělo jenom mírně nad 37 stupňů. Po prvním podání AP dítě přestalo brečet a usnulo. O půlnoci při přebalování byla podána další AP. Teplota byla už na 38 stupňích a dítě znovu bez problémů usnulo. Ráno po probuzení byla aplikována 3. AP a dítě už mělo jenom přes 37 stupňů.

Další den mi už přišla maminka otevřít i s dítětem v náručí. Dítě bylo bez teploty a už i hodně čiperné a mamince jsem zahlédla na obličeji malý úsměv. Prý tomu jejímu malému nikdy tak rychle viróza nepřešla. Podání AP jsme upravili na 1x denně ze sliny z 1,5 litru, než vybere ten její drobeček antibiotika. Maminka už byla naprosto v klidu.


8. AUTOPATIE – PODĚKOVÁNÍ PANA jANA

Dobrý den,

moc rád jsem Vás poznal. Díky Vám se mi změnil život k nepoznání. Z trosky se stal opět chlap, jak má být. Než jsem k Vám přišel většinu času jsem trávil doma. A kdyby jenom doma, ale přímo na záchodě. Byl jsem bez práce kvůli svému častému průjmu a bolestem břicha. A i když jsem se to snažil řešit s lékařem, tak vlastně nic nezbíralo a byl jsem vlastně z pohledu medicíny zdravý, jam mi říkali, kromě pár polypů v tlustém střevě.

Byl jsem naprosto zoufalý, ale odhodlaný se svých problémů zbavit. Ve svém zoufalství jsem narazil na autopatii a i na Vás. Dlouho jsem neváhal a spojil se s Vámi. A výsledkem dnes je, že mám novou práci a svůj čas díky autopatii a Vám trávím aktivně a ne zavřený na záchodě s bolestmi břicha. Cítím se skvěle a vím, že kdykoliv budu potřebovat, tak se na autopatii a Vás s důvěrou mohu obrátit. A vím, že mi opět ochotně pomůžete, pokud budu někdy potřebovat, svou radou při řešení mých zdravotních potíží.

Děkuji Autopatie a i vlastně Vám, že jste mě opět vrátili do života.


9. AUTOPATIE – PODĚKOVÁNÍ MAMINKY

Zdravím Vás

a moc děkuji za svého syna, který je dnes naprosto v pohodě, bez děsivých snů a počůrávání. Dnes pravidelně navštěvuje školku, kam ho s plínkou původně ani nechtěli vzít a už se chystá pomalu do první třídy a moc se na to těší. Spí v klidu až do rána.

Děkuji Vám za vše, co jste pro syna udělala pomocí autopatie.

Jarmila
Individuální Cvičení PODLE ORGÁNOVÝCH HODIN

SEMINÁŘ ŠTĚSTÍ A POHODY individuální formou

KONZULATACE V AUTOPATII JE MOŽNÁ PŘES SKYPE.

Bližší info Akce.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one