Jmenuji se Jiřina Koldová. Pocházím ze Šumavy. Jsem obyčejná žena středních let, která ví, že svůj život chce zasvětit pomoci druhým a tím i pomoci sobě. Nyní žiju v Kolíně. Od malička jsem byla v kontaktu s bylinkami a alternativní léčbou. Šumava, kde jsem žila do svých 20 let, k tomu přímo vybízela a letité zkušenosti mých babiček také.

Když mé babičky odešly, tak se na několik let můj zájem o alternativní léčbu uložil ke spánku. Opět k životu jsem jej přivedla, až po narození svého syna, kdy už mé zdravotní problémy byly neúnosné a návštěvy u lékařů nikam nevedly. Nejčastěji jsem slýchala, to si budete muset zvyknout, místo nějaké praktické rady jak z toho ven. Ale zvykněte si na bolest a nepohyblivot.

Nerezignovala jsem a začla od píky měnit svůj každodenní život, podle mého nejlepšího uvážení. Začla jsem se vzdělávat a rozšiřovat své znalosti, což činím dodnes. Dobrých rad se mi také dostalo od tzv. dobrých duší, které jako by nic se zjevily v mém životě, když jsem je nejvíc pořebovala. Začla jsem pít 2,5 až 3 litry čisté vody denně, změnila jsem svůj jídelníček, přidala jsem do něj více zeleniny a ubrala vepřové a hovězí maso a začla každodenně cvičit. Šlo to ztuha, ale každé zdravotní zlepšení mi dávalo sílu jít dál a jistotu, že jdu tím správným směrem za světlem z temnoty.

Při mé cestě za zdravím mi byly nápomocné nejenom bylinky a rady od mých babiček, ale i Reiki, EFT, Autopatie, Hypnóza, Mentální léčba, procházky v přírodě, meditace a hlavně pozitivní ladění tzv. dobrých duší, které na mě předávaly svou energii a posilovaly mě v mém úsilí. Za dobré duše v mém životě děkuji dodnes. Jsou to ty nejvzácnější květy.

Vystudovala jsem SPŠ stavební ve Volyni a VOŠ pedagogickou v Litomyšli.

Certifikáty o dalším vzdělávání uvádím v další kolonce.

AUTOPATIE

alternativestyle.png
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Kyselost a zásaditost

Kyselost a zásaditost

Kyselost nebo zásaditost se udává v pH hodnotách, a to od 0 -14. Hodnoty nad pH 7 znamenají zásaditost a hodnoty pod pH 7 znamenají kyselost. Pro lidský organismus je ideální hodnota pH krve mezi 7,35 – 7,45, což znamená, že lidská krev má být lehce zásaditá. Neutrální,s hodnotou pH 7, je například voda. Pokud se pH lidské krve sníží pod hodnotu pH 7, ohrožuje to naše zdraví. Čím víc a déle je lidský organismus překyselený, tím hůře se cítíme. V cévách se pak jednodušeji ukládá cholesterol. Nadbytek kyselých látek neutralizuje náš organismus vším, co je k dispozici - dochází k úbytku vápníku ze všech tkání a dochází k celkové demineralizaci lidského organismu a k dalším zdravotním potížím. A čím si nejvíce svůj organismus překyselujeme?

Jednoznačně vede naše strava, nejvíce překyselující potraviny jsou maso, sladkosti, sladké limonády, mléčné výrobky.

Další příčinou, proč se náš organismus překyseluje, je stres. Vlivem stresu dochází k nerovnováze v řízení celého organismu.

Třetí nejčastější příčinou překyselování organismu je nedostatečné, mělké a povrchní dýchání. Navíc nám při mělkém povrchním dýchání chybí dostatek kyslíku, který by dokázal kyselé látky spálit, nýbrž se tímto dýcháním v krvi hromadí oxid uhličitý, který vytváří kyselinu uhličitou.

A CO DĚLAT PŘI PŘEKYSELENÍ ORGANISMU?

Pijte 2 -3 litry čisté vody bez bublinek. Změňte svůj jídelníček. Vynechejte ze své stravy maso nebo ho alespoň hodně omezte, zařaďte do svého stravovacího režimu více zeleniny, jako je hlávkový salát, rajče, ředkvičky, mrkev, zelí, květák, a to v syrovém stavu. Také je dobré si denně nalačno vypít šťávu z citrónu, ale ne žádnou náhražku. Omezte sladkosti a to hlavně ty, které obsahují jednoduché cukry. Vhodné nejsou ani mléčné výrobky živočišného původu, mléčné produkty rostlinného původu jsou ale naopak vhodné. Také si do svého jídelníčku zařaďte ořechy a semena. Zcela vyřaďte ze svého života alkohol a tabák. Vyhýbejte se stresu například každodenní relaxací při hudbě, procházkou v přírodě, jógou a jakýmkoliv jiným způsobem, který vám vyhovuje. V neposlední řadě zaměřte svou pozornost na svůj dech. Měl by být pomalý a hluboký.
Individuální Cvičení PODLE ORGÁNOVÝCH HODIN

SEMINÁŘ ŠTĚSTÍ A POHODY individuální formou

KONZULATACE V AUTOPATII JE MOŽNÁ PŘES SKYPE.

Bližší info Akce.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one