Jmenuji se Jiřina Koldová. Pocházím ze Šumavy. Jsem obyčejná žena středních let, která ví, že svůj život chce zasvětit pomoci druhým a tím i pomoci sobě. Nyní žiju v Kolíně. Od malička jsem byla v kontaktu s bylinkami a alternativní léčbou. Šumava, kde jsem žila do svých 20 let, k tomu přímo vybízela a letité zkušenosti mých babiček také.

Když mé babičky odešly, tak se na několik let můj zájem o alternativní léčbu uložil ke spánku. Opět k životu jsem jej přivedla, až po narození svého syna, kdy už mé zdravotní problémy byly neúnosné a návštěvy u lékařů nikam nevedly. Nejčastěji jsem slýchala, to si budete muset zvyknout, místo nějaké praktické rady jak z toho ven. Ale zvykněte si na bolest a nepohyblivot.

Nerezignovala jsem a začla od píky měnit svůj každodenní život, podle mého nejlepšího uvážení. Začla jsem se vzdělávat a rozšiřovat své znalosti, což činím dodnes. Dobrých rad se mi také dostalo od tzv. dobrých duší, které jako by nic se zjevily v mém životě, když jsem je nejvíc pořebovala. Začla jsem pít 2,5 až 3 litry čisté vody denně, změnila jsem svůj jídelníček, přidala jsem do něj více zeleniny a ubrala vepřové a hovězí maso a začla každodenně cvičit. Šlo to ztuha, ale každé zdravotní zlepšení mi dávalo sílu jít dál a jistotu, že jdu tím správným směrem za světlem z temnoty.

Při mé cestě za zdravím mi byly nápomocné nejenom bylinky a rady od mých babiček, ale i Reiki, EFT, Autopatie, Hypnóza, Mentální léčba, procházky v přírodě, meditace a hlavně pozitivní ladění tzv. dobrých duší, které na mě předávaly svou energii a posilovaly mě v mém úsilí. Za dobré duše v mém životě děkuji dodnes. Jsou to ty nejvzácnější květy.

Vystudovala jsem SPŠ stavební ve Volyni a VOŠ pedagogickou v Litomyšli.

Certifikáty o dalším vzdělávání uvádím v další kolonce.

AUTOPATIE

alternativestyle.png
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Poradenství a ceník

Poradenství probíhá v klidném domácím prostředí v Kolíně.
ADRESA: Jiřina Koldová, Podskalská 1357, Kolín 5 - Zálabí
Mohu i dojet do Poděbrad, Nymburka, Českého Brodu, Čáslavi. K osobní konzultaci nic zvláštního nepotřebujete. Pouze klidnou místnost, 2 pohodlné sedačky a jedno lehátko. Je to možné za příplatek 150 Kč.

NOVĚ!!!
PORADENSTVÍ V AUTOPATII LZE PROVÉST I NA DÁLKU. Stačí si zřídit Skype pořídit si sluchátka s mikrofonem, a pak už se jenom můžeme domluvit, kdy to spácháme.
Moje Skypové jméno je: jirinajiri
Cena: poradenství - 510 Kč bez lahvičky
Autopatická lahvička - 690 Kč

Objednat se můžete: e-mail: metodaeft@seznam.cz
mobil: 702 425 733
Na mobil můžete posílat i SMS a volání je vhodné:
ve všední dny: 7 - 20 hodin
so a ne: nonstop

OSOBNÍ KONZULTACE, Skypová konzultace - AUTOPATIE
Trvá 1 - 11/2 hodiny - Probereme v klidném domácí prostředí, co vás trápí a rozhodneme se pro správné dávkování Autopatie (z čeho, jak a jak často).
Cena: 1. návštěva: 510 Kč + autopatická lahvička 690 Kč
Další návštěva: 400 Kč bez lahvičky

Konzultaci v Autopatii lze také provést přes email: metodaeft@seznam.cz, pak za cenu autopatické lahvičky - 690Kč, ale vhodnější je přímé poradenství a nebo poradenství přes Skype. Poradenství přes email nebývá přesné, protože si vzájemně nemůžeme vše objasnit. Bývá to spíše intuitivní.
Individuální Cvičení PODLE ORGÁNOVÝCH HODIN

SEMINÁŘ ŠTĚSTÍ A POHODY individuální formou

KONZULATACE V AUTOPATII JE MOŽNÁ PŘES SKYPE.

Bližší info Akce.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one